ODVOZ LUXUSNÍCH VOZŮ

využijte našich dlouholetých zkušeností v osobní dopravě a limuzín servisu. Vaše auto odvezeme bezpečně a spolehlivě.


Odvoz luxusních osobních vozů, SUV a minivanů

po celé České republice a Evropské Unii

Jsme řidiči z povolání. Do příchodu COVID-19 jsme zajišťovali přepravu osob výhradně vlastními vozy. Rozšiřujeme nabídku dopravních služeb o odvoz vozů. Máme zkušenosti s luxusními vozy Mercedes Benz: E class, G class, M class, S class, V class. Umíme odvézt i autobusy.   Jsme schopni zajistit odvoz vozů včetně posádky, ale nabízíme i odvozy samotných vozů do servisu, na ruční mytí atp. Služby osobních šoférů (na vozech zadavatele) na společenských, kulturních a sportovních akcích.

Odvoz vozu do servisu

Vyzvedneme Vaše auto v místě Vašeho bydliště nebo u Vás v práci a odvezeme ho do servisu. Po ukončení servisní prohlídky dovezeme Váš vůz bezpečně zpět nebo na jiné místo určení.


Odvoz na ruční mytí

Odvezeme Vaše auto na ruční čištění k nám do dílny nebo do Vámi vybrané myčky. Jsme specialisté na ruční čištění i odvoz. Proto se na nás můžete spolehnout, že auto bude umyto a uklizeno na 100%. Nepřebereme auto, které nebude perfektně čisté. Po mytí dovezeme Vaše vozidlo domů nebo do práce.


Odvoz na letiště / z letiště

Chcete jet na letiště vlastním autem? Nechcete vozidlo parkovat u letiště? Jsme tu pro Vás. Náš řidič odveze Vás i Vaše auto na letiště. Po Vašem odletu vrátíme vůz domů do garáže nebo do firmy, kde bude celou dobu v bezpečí. Po Vašem návratu z cest přistavíme včas Váš vůz na letiště. Z letiště Vás rádi odvezeme, pokud nebudete chtít řídit sami.


Odvoz auta na dovolenou

Jedete na dovolenou po Evropě? Plánujete si půjčit vůz, ale lokální půjčovny nenabízí vozy dle Vašich představ? Nabízíme odvoz Vašeho vozu po ose do místa dovolené. Vy můžete pohodlně letět letadlem a své auto si převzít až v cílové destinaci. Osobní řidič Vám může být k dispozici i během dovolené.


Spolehlivost

Naši řidiči jsou profesionálové s mnohaletými zkušenostmi v oblasti osobní dopravy. Všichni řidiči jsou prověřeni a mají čistý trestní rejstřík. Vaše auto i osobní věci ve voze zůstanou v bezpečí. Respektujeme soukromí.


Reputace a důvěra

Sami jsme řidiči a majitelé luxusních vozů. Proto chápeme, že svěřit vlastní drahé auto cizímu šoférovi, není jednoduché. S vozy klientů jezdíme s úctou a respektem. Luxusní vozy znamenají silné motory. Dbáme na předpisy i bezpečnost. Vážíme si Vaší důvěry.


Důvěřuj, ale prověřuj

Řidič je vybaven GPS trackerem, který eviduje polohu a rychlost pohybu. Pomocí mobilní aplikace můžete sledovat cestu svého vozu na místo určení. Tracker ukládá historii pohybu s přesností na 5 metrů. Navíc po celou dobu, kdy máme v péči Váš vůz, můžete komunikovat s řidičem i dispečinkem. Číslo a jméno řidiče posíláme s potvrzením objednávky.


Náš řidič, Vaše auto

Zajišťujeme osobní řidiče pro ambasády, státní organizace, firmy, soukromé osoby, divadelní, filmové a reklamní produkce.Máte-li zájem o odvoz vozu

jsme Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce